Aykut DİLİBAL

1973 Merkez/Tokat doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunudur. Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Yüksek Lisans Programına devam etmektedir. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi Başkanlığı’nda uzmanlık, Finansbank Ekspertiz Biriminde Yönetmenlik yaptıktan sonra, Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.

Cengiz ÖĞRETİR

1972 Alaca/Çorum doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği mezunudur. Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm Yüksek Lisans Programına devam etmektedir. Kentbank A.Ş. Ekspertiz Müdürlüğü ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi Başkanlığı’nda uzmanlık, Finansbank Ekspertiz Biriminde Yönetmenlik yaptıktan sonra, Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.

Ebru BAŞARAN

1975 Fatsa/Ordu doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. İTÜ Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı'nda “Konut Değerlemesi ve Konut Değerlerine Etki Eden Faktörlerin Regresyon Analizi ile İncelenmesi” konulu tez çalışmasını tamamlamış, aynı üniversitede doktora programına devam etmektedir. Egebank ve Sümerbank İnşaat Emlak Müdürlükleri, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi Başkanlığı’nda uzmanlık yaptıktan sonra, Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur. Ayrıca özel bir üniversitede Gayrimenkul Değerlemesi dersi vermektedir.

R. Derya BİLGİÇ

1966 Gölcük/Kocaeli doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimari Tasarım Sorunları Bilim Dalı Programı'nda “Mimarlıkta Yaratıcılık” konulu tez çalışmasını tamamlamıştır. Halen aynı üniversitede doktora programına devam etmektedir. İktisat Bankası, Sümerbank, Romanian International Bank ve Finansbank İnşaat Emlak Ekspertiz Müdürlükleri ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi başkanlığı’nda yöneticilik yaptıktan sonra, Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur. 

Tayfun ÖZPAK

1971 Merkez/Eskişehir doğumludur. Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunudur. İTÜ Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı'nda “Sınırlı Ayni Hakların Gayrimenkul Değerine Etkisi” konulu tez çalışmasını tamamlamıştır. Okan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Arazi Yönetimi ve Kullanımı alanında doktora programını tamamlamıştır. Sümerbank ve Romanian Int. Bank İnşaat Emlak Müdürlükleri ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Gayrimenkuller Dairesi Başkanlığı’nda uzmanlık yaptıktan sonra, Avrupa Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortağı olmuştur.